Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat wykonywanych przez nas usług budowlanych.

remonty mieszkań Poznań

Remonty mieszkań Poznań - remonty kuchni, łazienek, biur

Wraz z nadchodzącą wiosną przychodzi czas na “wiosenne porządki”. To doskonały moment na odświeżenie wyglądu naszego mieszkania czy też domu. Z pomocą przychodzi nasza firma oferująca kompleksowe usługi budowlane, głównie skupiające się na remontach w Poznaniu, Swarzędzu i w wielu innych miejscowościach w województwie wielkopolskim. Podejmujemy się zarówno wykończenia mieszkań, jak i remontów domów w Poznaniu. Biorąc pod uwagę wszelkie wasze życzenia i wizje, wykonujemy usługi murarsko-tynkarskie, posadzkarskie, glazurnicze oraz malarsko-tapicerskie. Dodatkowo, możesz liczyć na pomoc ze strony naszych specjalistów od projektowania i aranżacji wnętrz. Zatem jeśli planujesz remont łazienkikuchni, czy też ogólne wykończenie wnętrz Twojego mieszkania lub domu, zgłoś się do nas! Działamy niezawodnie, zgodnie z wyznaczonymi terminami oraz założeniami ustalonymi wraz z klientem.

Duży przekrój naszych usług budowlanych jest niezwykłą zaletą – zarówno pod względem oszczędności czasu, jak i pieniędzy. Wybierając AND-REM do przeprowadzenia remontu w PoznaniuSwarzędzu czy innych miejscowościach woj. wielkopolskiego, zyskujecie Państwo prawdziwych fachowców. Możemy w razie potrzeby przeprowadzić pełne wykończenie pod klucz. Zajmujemy się wszystkimi pracami budowlanymi, od tynkowaniabiałego montażu czy układania glazury, przez prace murarskie na pracach przy instalacjach elektrycznych i hydraulicznych kończąc.

W naszej codziennej pracy polegamy wyłącznie na sprawdzonych i cenionych materiałach oraz narzędziach. Dzięki temu wiemy, jak dane środki funkcjonują i jak najlepiej wykorzystać je w konkretnym przypadku. To daje gwarancje dobrej realizacji każdej pracy budowlanej, powierzonej ekipie remontowej AND-REM. Szczycimy się również realizacją zleceń zgodnie z terminami – w tym przypadku jesteśmy także skłonni doradzić klientom, w jaki sposób skutecznie rozplanować zakładane prace. Dzięki temu będziemy mogli pracować dokładnie i skutecznie, a Państwo będą zadowoleni z terminowo przeprowadzonych prac budowlanych. 

Usługi budowlane AND-REM

Remont łazienki

Zanim zdecydujesz się na remont łazienki w swoim domu lub mieszkaniu, rozplanuj budżet, którym dysponujesz i dostosuj go odpowiednio do wydatków związanych z zakupem nowych płytek, sprzętu oraz kosztów związanych z wykonaniem pracy. My pomożemy Ci w tym niezwykle ważnym zadaniu, gdyż sporządzamy wszelkie kosztorysy i zawsze mieścimy się w wyznaczonym budżecie. Spróbuj określić wcześniej, co dokładnie chciałbyś w swojej łazience i zaznacz swoje preferencje. Przykładem może być to czy wolisz postawić na wannę, czy też na kabinę prysznicową. To zapewne ułatwi jednej i drugiej stronie szybsze zrealizowanie usług i przygotowania projektu. W niektórych przypadkach trzeba liczyć się z tym, że remont łazienki może być wyjątkowo trudny. Chociażby przerabianie instalacji wodno-kanalizacyjnych w starym budynku może pochłonąć sporo czasu. Nasza firma dokonuje ogromnych starań, aby wykonać to jak najsprawniej, dzięki czemu łazienka będzie mogła służyć przez wiele lat. Zajmujemy się także kompleksowymi remontami łazienek. Ponadto zakres świadczonych przez nas prac obejmuje usługi murarskie i tynkarskie, posadzkarskie, glazurnicze, wykonanie nowych i modernizacja starych instalacji, zabudowy gipsowo-kartonowe, projekty i aranżacje wnętrz, usługi malarskie i tapicerskie, sprzątanie wyremontowanego lokalu, ale nie tylko. Mogą nam Państwo powierzyć również inne prace remontowe i wykończeniowe. Stale się rozwijamy, by móc zaproponować Państwu jak najlepsze rozwiązania. Wykorzystujemy nowoczesne techniki budowlane i działamy na sprawdzonych materiałach oraz narzędziach.

Remont kuchni w Poznaniu

Masz obawę co do przeprowadzenia generalnego remontu kuchni? Oprócz zapewnienia kompleksowych usług, dajemy Ci cenne porady, które mogą ułatwić Ci życie i odpowiednio zaplanować ten proces. Bardzo często w przypadku remontu kuchni w szczególności w mieszkaniach nie mamy gdzie przyrządzić swoich posiłków. Pamiętaj o wcześniejszym przygotowaniu się i odpowiednim rozplanowaniu wszystkiego, aby nie przeszkadzało Ci to w normalnym, codziennym funkcjonowaniu. Remont kuchni jest niezwykle ważny, gdyż to właśnie miejsce, w którym sporządzamy i konsumujemy posiłki stanowi serce całego domu. Dokonamy wszelkich starań, aby efekt finalny spełniał w 100% Twoje oczekiwania i był dostosowany do budżetu jakim dysponujesz. Nasze ekipy remontowe głównie wykonują swoje prace w Poznaniu i Swarzędzu, ale również możesz liczyć na nasze usługi remontowe na terenie wielkopolski.

Montaż sufitów podwieszanych

Montaż sufitu podwieszanego nie jest dla nas niczym trudnym, a potrafi nadać wnętrzu niesamowity charakter. Oprócz funkcji estetycznych również doskonale spełnia funkcje akustyczne i przeciwpożarowe. To właśnie on sprawia, że wnętrze wygląda niepowtarzalnie i zakrywa wszelkie niedoskonałości, takie jak odstające kable, instalacje oraz nierówności. Dodatkowo, zdecydowanie się na montaż sufitu podwieszanego może uwydatnić twoje oświetlenie, nadając zupełnie nowego wymiaru i efektu “wow”. W doborze konkretnego stylu sufitu pomoże Ci nasz projektant/architekt z Poznania, który po konsultacji i przedstawieniu przez Ciebie wymagań zrealizuje odpowiednią wizualizację a następnie będzie w stanie dobrać odpowiednie materiały oraz przygotować wycenę montażu sufitu. Jeśli na stronie internetowej nie znajdziesz wszystkich informacji, których potrzebujesz do zrealizowania renowacji budynku, skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasi eksperci dokonają wszelkich starań, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług budowlanych. Remont, renowacja lub montaż sufitu już nigdy więcej nie sprawi Ci kłopotów. Oddaj się w nasze ręce, a o to zadbamy. Nie będziesz zdany na “fachowców”, którzy muszą wielokrotnie powtarzać swoją pracę. My zapewniamy Ci wywiązanie się z usług w wyznaczonym terminie, dzięki innowacyjnym metodom, które przyspieszają pracę naszych specjalistów. Ponadto, gwarantujemy Ci 100% zadowolenie z renowacji. Wszystkie nasze prace znajdziesz w sekcji Realizacje. Firma AND-REM działa na terenie Poznania oraz innych miejscowości województwa wielkopolskiego.

Sprawdź jak przygotować się do remontu

Decydując się na generalny remont mieszkania trzeba liczyć się z kosztami, jakie mogą zostać poniesione na skutek przeszkód czy dodatkowo napotkanych podczas renowacji prac. Przykładem mogą być prace wod-kan, które wymagają nieraz całkowitej wymiany na nowe, bądź modernizacji tych starych. Zapewniamy jednak Państwa, że nasze usługi budowlane w Poznaniu podołają każdemu, nawet pozornie ciężkiemu zadaniu. Dla nas bowiem wszystko da się zrobić i nie ma rzeczy niemożliwych.

Renowacja całego mieszkania czy domu wymaga przeznaczenia większej sumy pieniędzy, niż na przykład pojedynczy remont kuchni lub łazienki. Jednak potrafimy dostosować się do budżetu, jakim Państwo dysponują i odpowiednio dobrać zakres wykonywanych prac oraz zakupu materiałów. U nas nie przepłacisz, gdyż najważniejsza jest dla nas uczciwość wobec klienta i dopasowanie cennika do jakości wykonywanych przez nas usług budowlanych. Pracujemy na materiałach budowlanych najwyższej jakości, które pozwalają na odpoczynek od renowacji przez wiele lat. Pamiętaj, że czasami wystarczą małe zmiany, które potrafią zdziałać cuda w obliczu problemów z jakimi się zmagamy. Nasi specjaliści przygotowani są na każdą ewentualność.

 

Przeczytaj poradnik, z którego dowiesz się na co zwrócić uwagę przed remontem i jak się do niego przygotować

Napisz

a.urbaniak76@wp.pl

Zadzwoń

+48 505 502 044

Działkowa 137, 62-020 Swarzędz,
woj. Wielkopolskie
NIP 7841404099
Background

Swarzędz

Background

Swarzędz

Jako jedna z wiodących firm budowlanych w Wielkopolsce, zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych usługami budowy domu, wykończenia wnętrz. Czekamy na Państwa pytania zarówno pod podanym numerem telefonu, jak i pod podanym adresem email.  Z chęcią rozwiejemy wszelki wątpliwości i doradzimy w zakresie remontu. W razie potrzeby możemy zaproponować gotowe, dopasowane do potrzeb rozwiązania techniczne. Możemy także wykonać odpowiednie kosztorysy już po oględzinach pomieszczeń i lokali w Poznaniu, Swarzędzu i całym woj. wielkopolskim.

Copyright © 2021. All Rights Reserved.

Zadzwoń