Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat wykonywanych przez nas usług budowlanych.

budowa domów Poznań

Budowa domów Poznań, Swarzędz - usługi budowlane

Jesteśmy firmą, która w swojej bogatej ofercie zawiera wiele kompleksowych i w pełni profesjonalnych usług budowlanych w Poznaniu i innych miejscowościach na terenie województwa wielkopolskiego. Budujemy domy od podstaw. Jesteśmy inwestorem i wykonawcą, oferującym gotowe do zamieszkania domy jednorodzinne i dwurodzinne dopasowane do oczekiwań klienta. To właśnie dzięki nam będziesz mógł cieszyć się stylowym i estetycznym wyglądem mieszkania czy też domu. Zapewniamy wysoką jakość obsługi. Dodatkowo podejmujemy wszelkie prace związane z wykończeniem wnętrz pod klucz, m.in. układanie paneli i płytek, malowanie ścian, montaż sufitów, prace wod-kan, a to tylko część działań, jakie podejmujemy, aby Twój dom był godną pochwalenia się wizytówką.
Nasza ekipa budowlana składa się z szerokiego grona fachowców, którzy świadczą swoje usługi budowlane w Poznaniu z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Usługi budowlane AND-REM

Wykopy pod fundamenty

Wykopy pod fundamenty wymagają wiedzy doświadczenia, ponieważ wykonywane są według wytycznych w projekcie architektonicznym, ściśle określonych w pomiarach geodezyjnych. Do wykopów pod fundamenty używamy profesjonalnego sprzętu w postaci maszyn budowlanych. W zależności od wielkości terenu i głębokości wykopów pod fundamenty, używamy koparek, ładowarek kołowych i spychaczy. Dzięki temu możemy zapewnić szybko wykonane i profesjonalne wykopy pod fundamenty.

Projekty i aranżacja wnętrz

  • obsługa architekta-projektanta
  • nadzór autorski i wykonawczy
  • zakupy wyposażenia wnętrz: ceramiki, art. sanitarnych, mebli, sprzętu AGD, itp
  • fundamenty budynków

Napisz

a.urbaniak76@wp.pl

Zadzwoń

+48 505 502 044

Działkowa 137, 62-020 Swarzędz,
woj. Wielkopolskie
NIP 7841404099
Background

Swarzędz

Background

Swarzędz

Jako jedna z wiodących firm budowlanych w Wielkopolsce, zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych usługami budowy domu, wykończenia wnętrz. Czekamy na Państwa pytania zarówno pod podanym numerem telefonu, jak i pod podanym adresem email.  Z chęcią rozwiejemy wszelki wątpliwości i doradzimy w zakresie remontu. W razie potrzeby możemy zaproponować gotowe, dopasowane do potrzeb rozwiązania techniczne. Możemy także wykonać odpowiednie kosztorysy już po oględzinach pomieszczeń i lokali w Poznaniu, Swarzędzu i całym woj. wielkopolskim.

Copyright © 2021. All Rights Reserved.

Zadzwoń